سه شنبه،29 بهمن 1398 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences


   
  • دويست و هفتاد وششمين نشست اعضا هيات رييسه دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزار شد
   كد خبر: 16594
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
   تعداد بازديد: 267
   در دويست و هفتاد وششمين نشست اعضا هيات رييسه دانشگاه علوم پزشكي لرستان مطرح شد؛

   سرپرست دانشگاه علوم پزشكي لرستان: معاونين ارتباط با وزارت را حفظ كنند

    عزيز كلهر/وبدا

   دويست و هفتاد وششمين نشست اعضا هيات رييسه دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزار شد.

   به گزارش وبدا لرستان، سرپرست دانشگاه علوم پزشكي لرستان در اين نشست گفت: معاونين دانشگاه همواره بايد پل ارتباطي بين دانشگاه و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي باشند و در پيگيري طرح ها، برنامه ها و اعتبارات با جديت كامل عمل كنند.

   دكتر محمدرضا نيكبخت عنوان كرد: بايد با اعمال وقت و دقت براساس برنامه هاي تدوين شده از هر جنبه اي دانشگاه علوم پزشكي لرستان را ارتقا دهيم.

   وي اظهار كرد: بايد همواره در مراودات و مكاتبات اداري دقت عمل و نظر بصورت كامل لحاظ شود و باتوجه به  بررسي  هاي به عمل آمده در دانشگاه علوم پزشكي لرستان به هيچ وجه جذب و استخدامي وجود ندارد و تا حدالامكان از تمديد طرح بايد پرهيز كرد.

   سرپرست دانشگاه گفت: ايجاد ساز و كار براي رشته هاي تخصصي  پزشكي در دانشگاه مسئله مهم است كه با آن مي توانيم بخش هاي مورد نياز را راه اندازي كنيم.

   دكتر نيكبخت همچنين از خدمات حجت الاسلام و المسلمين مراديان در دانشگاه علوم پزشكي لرستان  در راه تحقق ايجاد فضاي  معنوي و فرهنگي در دانشگاه تقدير كرد.

   مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه نيز در اين نشست با تشريح مقوله تكليف مداري در فرهنگ مترقي اسلام گفت: خداوند به حد و ميزان توان انسان از وي تكليف ميخواهد و تكليف مهمتر از به نتيجه رسيدن است و اولويت مسيري است كه بايد طي شود.

   حجت الاسلام والمسلمين مهدي مراديان تصريح كرد :در كارها و فعاليت هاي خود بايد تكليف مدارانه عمل كنيم اگر در اين مرحله دقت لازم را نداشته باشيم خداي نكرده به انحراف خواهيم رفت.

   در اين نشست آخرين وضعيت معاونت هاي مختلف دانشگاه تشريح شد. تخصيص يك ميليارد و دويست ميليون ريال براي پايش درماني عشاير اليگودرز، پرداخت معوقات نيروهاي شركتي و تخصيص 5 ميليارد ريال براي هزينه پروژه هاي تحقيقاتي مهم ترين مصوبات اين نشست بودند.

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 22247073 آخرین به روزرسانی: 29 بهمن 1398

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 7.7545630931854 seconds.
memoryUsage : 6941Kb