يکشنبه،17 فروردين 1399 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences


   
  • شوراي سلامت و امنيت مواد غذايي لرستان تشكيل شد
   كد خبر: 17664
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
   تعداد بازديد: 98
   در شوراي سلامت و امنيت مواد غذايي لرستان عنوان شد؛

   معاون سياسي امنيتي استاندار: خريد دستگاه سي تي آنژيو را در شوراي برنامه ريزي استان پيگيري مي كنيم

    كاظمي ذهابي/وبدا

   دومين شوراي سلامت و امنيت مواد غذايي لرستان در سالجاري به رياست معاون سياسي امنيتي استاندار تشكيل جلسه داد.

   به گزارش وبدا لرستان، معاون سياسي امنيتي استاندار لرستان در اين جلسه گفت: خريد دستگاه سي تي آنژيو را در شوراي برنامه ريزي استان پيگيري خواهيم كرد.

   محمود ثميني عنوان كرد: دستگاه سي تي آنژيو يكي از نيازهاي مهم حوزه ي درمان در استان است كه تلاش مي كنيم هزينه ي خريد آن را تا حدود زيادي تأمين كنيم.

   وي اظهار كرد: آموزش عمومي يكي از مهم ترين برنامه هاي حوزه ي سلامت است كه بايد تمامي دستگاه هاي اجرايي براي اجراي هر چه بهتر آن در كنار دانشگاه علوم پزشكي قرار بگيرند.

   ثميني ادامه داد: طي چند ماه اخير اقدامات بسيار خوبي در راستاي رفع مشكلات بهداشت و درمان مردم انجام شده است كه جاي تقدير دارد.

   معاون سياسي امنيتي استاندار تأكيد كرد: انتظار داريم دستگاه هاي اجرايي اعتبار 30 درصد پروژه هاي بازآفريني شهري را به موقع پرداخت كنند.

   تشريح ويژگي هاي كالاهاي غذايي، صنعتي و داروهاي آسيب رسان و انتظارات از دستگاه هاي مختلف اجرايي براي جلوگيري از تبليغات اين كالاها در رسانه ها به ويژه صدا و سيما يكي از موارد عنوان شده در اين جلسه بود.

   مقوله ي بيماريهاي مشترك بين انسان و دام از جمله سياه زخم و هاري ديگر بند عنوان شده در اين جلسه بود كه ساماندهي طرح جمع آوري، عقيم سازي و يا اتلاف سگ هاي ولگرد، واكسينه كردن دام ها براي پيشگيري از بيماري سياه زخم با مشاركت سازمان دامپزشكي و مشاركت دستگاه هاي اجرايي ذيربط براي اجراي هر چه بهتر برنامه ي جمع آوري سگ هاي ولگرد به تصويب رسيد.

   ترويج زايمان طبيعي، تغذيه با شير مادر و حمايت از مادران در دوران شيردهي يكي ديگر از موارد تشريح شده در اين جلسه بود كه با توجه به ضرورت موضوع و با دستور معاون سياسي امنيتي استاندار دستگاه هاي اجرايي موظف شدند در چارچوب دستورالعمل برنامه ي حمايت از مادران در دوران شيردهي را انجام دهند.

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 22513311 آخرین به روزرسانی: 17 فروردين 1399

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 0.4558207988739 seconds.
memoryUsage : 7005Kb