پنج شنبه،10 مهر 1399 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences

 
   
  • آيين معارفه ي معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزار شد؛
   كد خبر: 18883
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
   تعداد بازديد: 294
   آيين معارفه ي معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزار شد؛

   دكتر نيكبخت: تجهيز بيمارستان هاي دولتي بايد در اولويت امور معاونت غذا و دارو باشد

    كاظمي ذهابي/وبدا

   آيين معارفه ي معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي لرستان صبح روز يكشنبه بيست و پنجم اسفندماه در سالن جلسات اين معاونت برگزار شد.

   به گزارش وبدا لرستان، رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان در اين مراسم گفت: تجهيز بيمارستان هاي دولتي به لحاظ امكانات تشخيصي و درماني بايد در اولويت هاي امور معاونت غذا و دارو قرار گيرد.

   دكتر محمدرضا نيكبخت عنوان كرد: حمايت از شركت ها و كارخانه هاي توليدي اقلام بهداشتي يكي ديگر از انتظارات ما از معاون غذا و دارو مي باشد.

   وي اظهار كرد: معاون سابق غذا و دارو زحمات زيادي را در زمان تصدي اين جايگاه به ويژه در راستاي دولتي كردن داروخانه هاي بيمارستاني انجام داد.

   رئيس دانشگاه ادامه داد: اين موضوع كمك زيادي براي افزايش درآمدهاي دانشگاه است و از معاون جديد مي خواهيم اين راه را تداوم ببخشد.

   دكتر نيكبخت تصريح كرد: معاونت غذا و دارو يكي از مهم ترين معاونت ها ي دانشگاه است و براي ارائه ي خدمات هرچه بهتر در اين حوزه بايد از تمام توان انساني و تجهيزاتي استفاده كرد.

   وي با تشريح وضعيت بيماري كرونا در استان گفت: در همان روزهاي ابتدايي شروع اين بحران مجموعه ي معاونت غذا و دارودانشگاه اقدامات خوبي را انجام داده و به ويژه در تأمين الكل و ساير اقلام ضدعفوني كننده مورد نياز مردم پاي كار بودند.

   رئيس دانشگاه افزود: در اين راستا و در تأمين اين اقلام براي مردم لرستان يكي از بهترين استانهاي كشور است.

   در اين مراسم همچنين معاون غذا و دارو دانشگاه ضمن تشكر از زحمات معاون سابق غذا و دارو، گفت: خدمات سلامت در مجموعه ي دانشگاه مانند دوي امدادي است و براي خدمات بهتر به مردم همه بايد به هم كمك كنند.

   دكتر محسن اسدبيگي عنوان كرد: ما نهايت تلاش خود را انجام مي دهيم كه بتوانيم نواقص و كمبودهاي موجود را به حداقل برسانيم.

   وي اظهار كرد: ادامه ي اقدامات موثر و روبه جلوي مجموعه ي سابق اين معاونت يكي ديگر از سياست هاي كاري ما خواهد بود.

   معاون سابق غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي لرستان نيز در اين جلسه گفت: از حمايت هاي رئيس دانشگاه در طول مدت حضور در معاونت غذا و دارو تشكر مي كنم.

   دكتر امين حسنوند عنوان كرد: در اين مدت ما تلاش كرديم نيازهاي دارويي بيماران، اقلام بهداشتي را تأمين و براي دولتي شدن داروخانه هاي بيمارستاني و افزايش درآمدهاي دانشگاه از جان مايه گذاشتيم.

   وي ادامه داد: در اين مدت دستاوردهاي خوبي حاصل شد كه اميدوارم با حضور معاون جديد همچنان تداوم داشته باشند.

   در اين آيين كه اعضاي هيأت رئيسه دانشگاه،پرسنل معاونت غذا و دارو دانشگاه و اعضاي هيأت مديره انجمن داروسازان نيز در آن حضور داشتند، دكتر محسن اسدبيگي با اهدا حكم ابلاغي رئيس دانشگاه به عنوان معاون غذا و دارو معرفي شد.

   همچنين دكتر امين حسنوند معاون سابق غذا و دارو با حكمي از طرف رئيس دانشگاه به عنوان مشاور رئيس و مسئول دبيرخانه شوراي سلامت و امنيت مواد غذايي استان معرفي شد.

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 23456812 آخرین به روزرسانی: 10 مهر 1399

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 0.85601782798767 seconds.
memoryUsage : 6942Kb