جمعه،17 ارديبهشت 1400 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences

 
   
  • روابط عمومي ها در پيشاني و نوك پيكان سازمانها قرار دارند .
   كد خبر: 19140
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
   تعداد بازديد: 149
   دكتر فرهادي مدير حوزه رياست دانشگاه علوم پزشكي لرستان :

   روابط عمومي ها در پيشاني و نوك پيكان سازمانها قرار دارند .


   دكتر فرهادي به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي با حضور در جمع كارشناسان و رابطين روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي لرستان با تسليت ايام شهادت مولاي متقيان علي عليه السلام اظهار داشت :

   دنياي امروز به لطف تكنولوژي و ارتباطات سامان داده شده است بنحوي كه از كوچكترين اتفاقات در دورترين نقطه جهان به كسري از ثانيه مطلع ميشويم

   مهمترين اهداف روابط عمومي در دانشگاه علوم پزشكي لرستان اطلاع رساني ،نشر اخبار  در حوزه سلامت ،هماهنگي هاي درون بخشي و برون سازماني است كه  ارتباط كارشناسانه  بامردم در جهت پيشگيري ها و تشويق مردم براي حفظ سلامت آحاد جامعه همواره مد نظر مي باشد .

   يكي از وظائف اساسي روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي لرستان پاسخگو بودن به مردم بوده كه بالاخص در دوران پاندومي جهاني ويروس منحوس كرونا با تلاش فراوان در هر شرايطي حاضر بوده اند و به وظائف خود عمل كرده اند .

   جايگاه روابط عمومي فراتر از خبر و اطلاع رساني است ،چرا كه روابط عمومي  ها بايد امين سازمان ها  باشند و در جهت پيوند مردم و مسئولين ، انعكاس عملكرد ها همواره تلاش نمايند و ارتباط خود را بامردم حفظ نمايند .


    عبدالرضا شهبازي مدير روابط عمومي دانشگاه  نيز با تسليت ايام شهادت امام علي عليه السلام تصريح كرد:

   روابط عمومي ها نبايد بي ارتباط با ديگر سازمانها باشند و كارشناسان و رابطين وظيفه دارند همواره اين ارتباطات را حفظ و برقرار كنند .

   روابط عمومي ها  مانند دوران دفاع مقدس به  مثابه ي سنگر سازان بي سنگري هستند كه از سازمان خود دفاع و خود را نيز فدا مي كنند .

   در پايان كارشناسان و رابطين روابط عمومي دانشگاه مشكلات و مسائل خود را با دكتر فرهادي و عبدالرضا شهبازي در ميان گذاشتند .


   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 24993309 آخرین به روزرسانی: 17 ارديبهشت 1400

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 0.39080905914307 seconds.
memoryUsage : 6827Kb