چهارشنبه،13 اسفند 1399 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences

 
   
  • آئين تكريم و معارفه معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزارشد
   كد خبر: 19500
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
   تعداد بازديد: 443

   آئين تكريم و معارفه معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزارشد

    ‍ ‍ آئين تكريم و معارفه معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزارشد

   در اين آئين دكتر نيكبخت رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان با تسليت شهادت امام محمد تقي (ع) اظهار داشت :
    
   با بررسي شواهد و قرائن، آمارها و فعاليت هاي صورت گرفته در عرصه سلامت، دانشگاه علوم پزشكي لرستان از حيث مهار و كنترل، ومبارزه با كوويد 19 بهترين دانشگاه حال حاضر است.
    
   هيئت رئيسه دانشگاه، روساي تلاشگر بيمارستانها، پزشكان، پرستاران، بهورزان وبهيارها ، تيم هاي بهداشتي، تيم هاي درماني، بخش غذا و دارو، همه و همه در جنگ با كوويد 19 در دانشگاه علوم پزشكي لرستان خوش درخشيده اند. 
    
    
    روساي بيمارستانها در استان لرستان در اين مدت 6ماه اخير اجازه نداده اند كه بيمارستانها با مشكل اكسيژن، تخت، جريان برق، تهويه، مواجه شوند و در هرحالتي با امادگي كامل در صحنه مبارزه با كرونا در هرساعتي از شبانه روز حضور فعال داشته اند. 
    
    دانشگاه علوم پزشكي لرستان تا  فصل پاييز امادگي خود مانند گذشته را روز به روز   افزايش خواهد داد، چرا كه مردم چشم هايشان به دست ياريگر ماست، كه خوشبختانه در استان لرستان هماهنگي ها در بالاترين سطح ممكن در جريانند و بايد با تدبير لرستان را از لحاظ امكانات و تجهيزات درماني بهداشتي به نقطه قابل قبولي رساند كه در اين زمينه تلاش هاي  بي نظيري در حال انجام است. 
    
   رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان از زحمات دكتر سياوش بيرانوند معاون آموزشي سابق دانشگاه تقدير كرد و گفت :
   با استفاده از دانش و تجربيات دكتر سياوش بيرانوند در حوزه درمان اميد مي رود كه در برابر كوويد 19 برنامه هاي بهتري در جهت كنترل و مهار  ويروس منحوس كرونا داشته باشيم كه قطعا موثر و نتيجه بخش خواهد بود. 
    
   دكتر نيكبخت نيز انتصاب  دكتر صديقه ندري بعنوان معاون آموزشي دانشگاه را در جهت پيشرفت  مسائل آموزشي و حل مشكلات اين حوزه دانست و با تاكيد بر شيوع بيماري كوويد 19 خواستار توسعه بيشتري در حوزه معاونت آموزشي شد. 
    
    در ادامه حجت الاسلام و المسلمين عوض نژاد نيز با تسليت شهادت امام جواد عليه السلام گفت:
    
   همواره در درگاه خداوند متعال بايد جوابگوي تكليفي كه بر دوش ما نهاده شده است باشيم و با حس مسئوليت پذيري براي خدمت به مردم ، در توسعه و پيشرفت همه جانبه در عرصه سلامت به وظائف تعريف شده ي خود عمل كنيم. 
    
   در ادامه دكتر سياوش بيرانوند مشاور رئيس دانشگاه در امور درمان، با تقدير از حسن اعتماد دكتر نيكبخت خاطر نشان كرد:، 
   كار هاي بزرگ را خانواده معظم شهدا و شهداي دفاع مقدس و مدافعان حرم  انجام داده اند. 
    
   دكتر بيرانوند افزود :پرسنل و كارشناسان معاونت آموزشي در همه زمينه ها براي توسعه و پيشرفت دانشگاه از حيث اموزشي تلاش هايي قابل ارائه از خود نشان داده اند و باتمام مشكلاتي كه ويروس كرونا به جنبه اموزشي دانشگاه ايجاد كرده، خوشحاليم كه از لحاظ علمي با ساز و كارهاي مجازي لحظه اي متوقف نشده ايم. 
    
    
   در سخناني ديگر دكتر صديقه ندري معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشكي لرستان به صراحت گفت :
    
   بخاطر حسن اعتماد دكتر نيكبخت بايد كارنامه اي قابل دفاع در مجموعه معاونت آموزشي داشته باشم و در اين زمينه برنامه ها و اهدافي را طراحي نموده كه با مشورت و هدايت هاي دكتر نيكبخت ان ها را درمسير توسعه و پيشرفت آموزشي دانشگاه با جديت پيگيري خواهيم كرد . 
    
    
   در پايان اين آئين از خدمات دكتر سياوش بيرانوند تقدير بعمل آمد و ايشان از سوي دكتر نيكبخت به سمت مشاور رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان در امور درمان منصوب شد  و حكم  دكتر صديقه ندري نيز بعنوان سرپرست معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشكي لرستان به ايشان ابلاغ گرديد. 
    
    
    
   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 24494857 آخرین به روزرسانی: 13 اسفند 1399

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 0.51348280906677 seconds.
memoryUsage : 8454Kb