سه شنبه،08 مهر 1399 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences

 
   
  • دكتر مريم كوشكي بعنوان سرپرست جديد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد
   كد خبر: 19741
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۱۲
   تعداد بازديد: 445

   دكتر مريم كوشكي بعنوان سرپرست جديد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد

   طي حكمي از جانب دكترمحدرضا  نيكبخت رئيس دانشگاه علمي پزشكي لرستان دكتر مريم كوشكي  بعنوان  سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد و از خدمات دكتر علي اكبر ياراحمدي سرپرست سابق اين معاونت تقدير بعمل آمد .
   در اين آئين دكتر نيكبخت با تسليت ايام عزاداري سيد وسالار شهيدان امام حسين (ع)و ياران باوفايش اظهار داشت: امام حسين عليه السلام و ياران باوفايش بر اقامه ي امر به معروف ونهي از منكر قيام كردندو ما اگر امر به معروف و نهي از منكر را بعنوان فريضه الهي در زندگي مان و در فعاليت هايمان رعايت كنيم همگي مشكلات خود را كلا حل خواهيم كرد چنانچه همه ي كارهاي مثبت در جدول معروف ها و كارهاي ناپسند در جدول منكرها قرار مي گيرند و اگر بشريت به امر به معروف و نهي ازمنكر اهتمام داشته باشد همه ملت ها موفق خواهند بود .
   رئيس دانشگاه با تشريح عملكرد دكتر ياراحمدي در زمان تصدي مسئوليت و فعاليت هاي وي گفت: دكتر ياراحمدي عامل به معروف بودند و اخلاق را در زمينه ي همه كارهاي خود قرار داده بودند و هيچ گونه كوتاهي از ايشان مشاهده نشد.
   دكتر نيكبخت افزود :اعتقاد دارم بايد بدنبال كسب اعتبارات براي جبران عقب ماندگي هاي گذشته بود و از همه معاونين و مديران دانشگاه مي خواهم ارتباط پويا، فعال ،زنده و سازنده را با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي داشته باشند و از سويي ديگر نيز همكاري هاي بين دستگاهي در زمان انتشار شيوع كرونا را حفظ و گسترش دهند .
   رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان گفت: بالابردن و ارتقا سلامت جامعه كار اصلي ما در دانشگاه علوم پزشكي لرستان است چرا كه ما از دانشگاه هاي پيشرو هستيم و در بحث شيوع ويروس كرونا داراي كارنامه قابل توجهي در مهار وكنترل اين ويروس و پايين بودن آمار مرگ و مير بر اثر ويروس كرونا مي باشيم كه اين همه مرهون زحمات مجموعه دانشگاه علوم پزشكي بلاخص كادر خدوم بهداشت و درمان و ساير  بخش هاي ساعي وتلاشگر  است.
   وي اشاره كرد:امروز آمار متخصصين ما حتي در شهرستانهاي كوچك با نوع تخصصي كه دارند رو به افزايش است و ما تلاش مي كنيم عقب ماندگي هاي گذشته را يكي پس از ديگران جبران كنيم و در اين راستا 157 نفر متخصص جذب كرده ايم كه نسبت به سهميه اي كه به ما اختصاص داده بودند غير قابل مقايسه است و اين همه در سايه ارتباطات پويا و فعال بوجود آمده است .
   دكتر نيكبخت تصريح كرد :جذب هيات علمي 20 نفر بود كه با رايزني ها به 36 نفر ارتقا يافت و در وهله دوم به دنبال جذب 7 نفر ديگرهستيم كه در مجموع به 43 نفر رسيده است كه خود تاثير بسزايي در روند توسعه دانشگاه دارد .
   وي خاطر نشان كرد :امروز هم با تمامي شرايط سخت مبارزه با كرونا و تحريم هاي ظالمانه استكبار جهاني ، آماده تامين تجهيزات وكمبودهاي تجهيزاتي مراكز درماني هستيم .
   رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان در بخشي ديگر از سخنانش با تبريك روز بهورز وتقدير از تلاش هاي اين قشر از پيشگامان سلامت جامعه بيان داشت :همواره مسائل بهورزان را مد نظر داشته ام و تنها انتظاري دارم كه بهورزان اداري نشوند و چراكه آنان در خط مقدم بهداشت هستند و به شيوه هاي عملياتي خود بايد عمل كنند
   در ادامه حجت الاسلام المسلمين عوض نژاد معاون فرهنگي نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه با تسليت ايام عزاداري سيد وسالار شهيدان كربلا و 72 تن ياران باوفايش گفت :ابعاد خدمت در نظام شكوهمند انقلاب اسلامي ايران ارزشمند است چرا كه خدمتگزاربودن مردم از توفيقات الهي مي باشد وبايد از فرصت هاي پيش آماده استفاده مطلوب كرد و در جهت ياري رساندن به مردم ، و رفع مشكلات آنان  با همت مضاعف وارد ميادين خدمت شوند .
   در ادامه نيز دكتر ياراحمدي با تقدير از همكاري هاي همه جانبه دكتر نيكبخت در زمان تصدي مسئوليت  و همراهي همكاران در معاونت بهداشت، خدمت به مردم ونظام اسلامي را توفيق الهي دانست و خانم دكتر كوشكي نيز از حسن اعتماد دكتر نيكبخت تقدير نمودند .
   در پايان از خدمات دكتر ياراحمدي تقدير و حكم سرپرستي معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكي لرستان به خانم دكتر مريم كوشكي به ايشان  ابلاغ شد.

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 23437551 آخرین به روزرسانی: 07 مهر 1399

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 0.45086407661438 seconds.
memoryUsage : 6938Kb