جمعه،17 ارديبهشت 1400 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences

 
   
  • ناظر طرح شهيد سليماني در استان لرستان عنوان كرد؛
   كد خبر: 21082
   تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
   تعداد بازديد: 86
   ناظر طرح شهيد سليماني در استان لرستان عنوان كرد؛

   تقدير از همراهي دستگاه هاي اجرايي و نهادها با دانشگاه علوم پزشكي لرستان در مبارزه با كرونا

   رييس مركز حراست وزارت بهداشت و ناظر طرح شهيد سليماني در استان لرستان با اشاره به موتور محركه و استفاده از نيروهاي ماهر و اثرگذار در مديريت، گفت: توجه به زير ساخت ها و كارآمدي نيروي انساني كه موتور محركه يك كشور محسوب مي شود، مي تواند در مديريت، نقشه راه و سياست هاي كلان ما تاثيرگذار باشد.

   به گزارش وبدا، دكتر نامدار عبدالهيان در نشست ستاد كرونا دانشگاه علوم پزشكي استان لرستان اظهار داشت: داشتن سند راهبردي و نقشه راه در سطح مديريتي براي دانشگاه و حتي جداگانه براي هر شهرستان مي تواند كارساز باشد و اگر چنين نقشه راهي در سطح كلان و در سطح شهرستان هاي استان وجود نداشته باشد؛ قطعا با مشكلاتي مواجه خواهيد شد و هيچكس دلسوز تر از شما براي مردم استان وجود ندارد. 

   وي افزود: در وزارت بهداشت از نيروهاي انساني متخصص و كارآمد استفاده مي شود. توجه به زيرساخت ها و استفاده از نيروي انساني ماهر براي به حركت در آوردن چرخ هاي مديريت، بر اساس يك سري معيارهاي علمي ضروري است تا چرخ هاي توسعه كشور به خوبي بچرخند و شما هم قطعا با كمك نيروهاي متخصص، اعضاي هيات علمي و تيم مديريتي پرتلاشي كه داريد، در دانشگاه موفق خواهيد شد. 

   دكتر عبدالهيان با اشاره به اجراي طرح شهيد سليماني از آذرماه سال گذشته، خاطرنشان كرد: هدف از اجراي طرح شهيد سليماني اين بود كه خط مقابله با كرونا ويروس به بيرون از بيمارستان ها كشيده شود تا بتوانيم با تلاش مضاعف، بيماران را در مراحل اوليه بيماري، شناسايي، قرنطينه و كار مداواي آنها را به سرانجام برسانيم.

   وي يادآور شد: اجراي اين طرح، اميد، اقتدار و رزمايشي بود كه كارهاي جمعي را محك زد و ما توانستيم تا حدودي با محوريت دانشگاه هاي علوم پزشكي سراسر كشور، اوضاع را كنترل كرده و موفقيت هايي را در بحث مقابله با كرونا كسب كنيم. 

   رييس مركز حراست وزارت بهداشت گفت: استاندار لرستان، فرمانده سپاه و نيروهاي هلال احمر استان، دلسوزانه همراهي خيلي خوبي را با رياست دانشگاه، معاونين وي و تيم مديريتي دانشگاه داشته اند كه جاي خوشحالي دارد.

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 24993446 آخرین به روزرسانی: 17 ارديبهشت 1400

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 0.45638203620911 seconds.
memoryUsage : 6803Kb