دوشنبه،17 مرداد 1401 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences

 
   
  • رييس دانشگاه علوم پزشكي لرستان با حضور در سامانه الكترونيكي ارتباط مردم و دولت ( سامد) در استانداري لرستان ، بطور مستيقم پيگير و پاسخگو درخواست ها و سوالات مردم استان بود .
   كد خبر: 24145
   تاريخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
   تعداد بازديد: 33

   رييس دانشگاه علوم پزشكي لرستان با حضور در سامانه الكترونيكي ارتباط مردم و دولت ( سامد) در استانداري لرستان ، بطور مستيقم پيگير و پاسخگو درخواست ها و سوالات مردم استان بود .

   دكتر بهرام دلفان رييس دانشگاه صبح امروز با حضور در سامانه الكترونيكي ارتباط مردم و دولت از طريق پاسخگويي برخط به متقاضيان و درخواست كنندگان از حوزه سلامت ، از طريق تلفن ۱۱۱ اين سامانه گفتگو و راهنمايي هاي لازم را به تماس گيرندگان بطور مستقيم ارائه و دستورات مقضي را در حل موضوعات را صادر و به سوالات مطرح شده توسط مردم پاسخ گفت .
    گفتني است در اين برنامه ارتباط مستقيم ، سعيد يادگاري مديركل مديريت عملكرد ، بازرسي و امور حقوقي استانداري ، دكتر علي فرهادي معاون توسعه و مديريت منابع ، دكتر پيمان آستركي مدير بازرسي و ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات ، دكتر نوراله مريدي مدير روابط عمومي و اموربين الملل دانشگاه حضور داشتند .
    در اين ارتباط ۲ ساعته كه از ساعت ۱۰ صبح شروع گرديد ، رييس دانشگاه با تعداد ۲۸ نفر از شهروندان هم استاني از شهر هاي مختلف استان گفتگو كرد .

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 26754896 آخرین به روزرسانی: 17 مرداد 1401

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 0.66595101356506 seconds.
memoryUsage : 6924Kb