پنج شنبه،10 مهر 1399 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences

 
   
  • نشست خيرين دندانپزشك با رييس دانشگاه علوم پزشكي با موضوع مقابله با بيماري كرونا
   كد خبر: 18886
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
   تعداد بازديد: 251

   نشست خيرين دندانپزشك با رييس دانشگاه علوم پزشكي با موضوع مقابله با بيماري كرونا     دكتر نيك بخت رييس دانشگاه:
   اقدام خيرخواهانه شما به نمايندگي از دندانپزشكان و ساير عزيزان و گروهاي پزشكي ، پيراپزشكي،  پرستاري وبهداشتي  براي متوليان عرصه سلامت  بعنوان  همراه و همدل بسيار راه گشاه و كمك كننده مي باشد ، لذا حقيقتا از صميم قلب از شما و ديگر خيرين تشكر وقدر داني ميكنم.
   مهم نيت ، رويه و هدف شماست خيرين  است كه باعث انگيزه و انرژي مي شود كه اين مهم را شخصا به مقام عالي وزارت و دكتر جمشيدي مسئول كميته پيشگيري و كنترل بيماري كرونا اعلام خواهم كرد.
   ما دو كلينك دندانپزشكي در شمال وجنوب شهر خرم آباد دايره نموده كه ازشما خيرين دندانپزشك در ايام شيوع بيماري كرونا جهت ارائه خدمات به مردم در ايام تعطيل و غير تعطيل بهره خواهيم برد، 
   ما به يومن وجود دندانپزشكان مجرب و تجهيزات كافي و استعدادهاي خوب كليه خدمات دندانپزشكي را در استان ارائه ميدهيم و نيازي به مراجعه مردم به خارج از استان جهت گرفتن خدمات دنداپزشكي نيست.
    بعنوان مسئول نظام سلامت استان دست يك يك شما خيرين و عزيزاني كه به هر طريق وارد ميدان مقابله با كرونا شده اند  مي بوسم زيرا ازدست ما به تنهايي كاري ساخته نيست و بايد همه از جمله مردم كمك كنند.
   دكتررازاني رييس دانشكده دندانپزشكي خرم آباد در اين نشست از پاي كار بودن دندانپزشكان و همكاري آنان ازجمله انجمن دندانپزشكي قدرداني كرد.
    دكتر ابتهاج  عضو دانپزشك سازمان نظام پزشكي و هيات مديره اين نظام گفت:
   كل مجموعه و انجمن دندانپزشكي در خدمت مسئولين دانشگاه و در كنار و همرا آنان با توجه به تجربه اي كه در سيل گذشته داريم خواهيم بود وآماده ارائه خدمات دندانپزشكي اورژانسي در كلينكهاي تعيين شده در ايام تعطيل و غير تعطيل  مي باشيم.
   ابتهاج خبر از اهداي : 2 تن مواد شوينده و ضد عفوني كننده، 240 پك استريل،  400عدد ماسك  سوپاپ دار N95، يك محموله خيرخواهانه به شهرستان الشتر و 232بسته دستكش لاتكس از سوي دندانپزشكان خير خبر داد.

   دراين نشست تعدادي از دنداپزشكان خير بخش خصوصي حضور داشتند.
    عباس شيرزاد  ، وبدا لرستان

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 23456725 آخرین به روزرسانی: 10 مهر 1399

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 10.478787183762 seconds.
memoryUsage : 6820Kb