سه شنبه،14 تير 1401 English

روابط عمومي

Lorestan
University of Medical Sciences

 
   
  • همايش گراميداشت هفته سلامت برگزار شد
   كد خبر: 23430
   تاريخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۵
   تعداد بازديد: 46

   همايش گراميداشت هفته سلامت برگزار شد

   همايش گراميداشت هفته سلامت ، صبح امروز به منظور قدرداني از تلاشگران عرصه سلامت و سمن ها كه در بحث كرونا فعال بوده اند ؛ تجليل شد.
    در اين همايش ، خانم دكتر كوشكي معاون بهداشت دانشگاه با بيان اينكه تغييرات آب و هوايي باعث انواع بيماري ها و چالش هاي زيست محيطي مي شود ؛ گفت: كشورهايي در جهان هستند كه مرفع بوده و مانع دسترسي ديگر كشورهاي جهان به بحث واكسن و دارو مي شوند.
    معاون بهداشت بيان داشت: كرونا باعث شد كه همه ي سيستم ها و برنامه ريزي هاي بشري در مقوله سلامت به هم بريزد و به نوعي باعث شد تا ما ضعف هاي زير ساختي خود را بشناسيم و به يك سلامت پايدار دست يابيم؛ زيرا دسترسي به يك سلامت پايدار است كه باعث موفقيت كشورها مي شود.
    وي گفت: برگزاري هفته سلامت كه با كمك مردم ، مسئولين و سمن ها برگزار مي شود ؛ خود بهانه اي است در راستاي خود مراقبتي و دسترسي عادلانه به مقوله سلامت ، كه امسال با شعار (سلامت ما ، سلامت سياره ما) با مشاركت ساير دستگاه هاي اجرايي و سمن ها برگزار مي شود.
    در ادامه عوض نژاد معاون نهاد با ذكر احاديثي از ائمه (ع) گفت : در مسير سلامتي و ايجاد امنيت در كشور بايد شكرگزار خداوند باشيم ؛ زيرا در راه تحقق آرمان هاي اسلامي و امنيت پايدار ، سردارهايي را در راه حفظ امنيت از دست داده ايم..
    وي گفت: سلامت و امنيت بايد در كنار هم باشند تا انسان احساس آرامش كند و از خداوند بخاطر اين سلامتي و امنيتي كه ديگران براي ما ايجاد كرده اند؛ خاضعانه و خاشعانه تشكر كرد و شكرگزار خداوند بود.
    وي افزود : همين داشتن حس خدمت كردن به مردم در عرصه سلامت ، خودش تشكر از خداوند است.   
    عوض نژاد بيان داشت: عزيزاني كه در خط مبارزه با كرونا بوده اند بايد به آنان دست مريزاد گفته و با قدرداني از تلاشگران عرصه سلامت ، بايد به آنان خداقوت گفت.
    در پايان از تلاشگران عرصه سلامت ، سمن ها و ديگر عزيزاني كه در بحث كرونا ياريگر دانشگاه علوم پزشكي بوده اند ؛ تجليل شد.

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 26684250 آخرین به روزرسانی: 14 تير 1401

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints
طراحي قالب

.

Page created in 4.908684015274 seconds.
memoryUsage : 6798Kb